Vyhledávání

Kontakt

Na Sokolce

Sokolská 167 471 24 MIMOŇ

+420 775 707 015
+420 603 827 069

sokolka@volny.cz

Dobrý den, od letošního roku je možné ubytování ve studiu s kuchyňkou V Horní Rokytnici nad Jizerou v blízkosti lanovky na Horní domky.

V této rubrice nejsou žádné články.

Informace o nás

Dobrý den.

Naše ubytování je v malém městečku Mimoň, v klidném prostředí, jež je součástí " Máchova kraje ", který svou malebností či romantikou osloví mnoho turistů. Nad městem se tyčí dominanta hradu Ralsko, který je častým cílem turistických výletů. V bývalém vojenském prostoru Ralsko se dochovala nezdevastovaná příroda, borové lesy, rybníky a spousta krásných zákoutí. Okolní lesy s vybudovanými cyklostezkami lákají mnoho zájemců. Městem Mimoň protéká řeka Ploučnice, která láká každý rok mnoho vodáků.

Ubytování se nachází ve velkém rodinném domě s vlastním vchodem, v klidné části města Mimoně, kolem kterého je velká zahrada s venkovním posezením. Samozřejmostí je parkování u objektu a úschovna kol. V domě máme k dispozici velký apartmán s dvěma ložnicemi pro 2 a 3 osoby s vlastním sociálním zařízením a kuchyní, a tři dvou až třílůžkové pokoje. K těmto pokojům je k dispozici sociální zařízení a kuchyňka na studenou kuchyni - káva, čaj atd. (RK,lednice, nádobí). Bližší info k vybavení rád sdělim). Celková kapacita ubytování je maximálně 14 míst . Ubytování je nedaleko centra města, vlakového a autobusového spojení. Najíst se můžete v několika restauracích, které jsou vzdáleny do 5min chůze, též jsou tu k dispozici dva  obchodní domy (Tesco,Penny). V objektu je k dispozici zdarma WIFI.

V celém objektu se NEKOUŘÍ !!!

 

 

Naše ceny za ubytování

Apartmán s dvěma ložnicemi, kuchyňkou a vlastním sociální zařízením ( 2 - 5 osob ), k dispozici máme také tři dvou až třílůžkové pokoje ( 2-3 osoby), celková kapacita ubytování je 14 míst. K dispozici parkoviště, úschova kol, venkovní posezení .  Vhodné pro cyklisty, turisty a vodáky, vítáme však každého návštěvníka, který chce poznávat českolipsko nebo jenom přespat.  Kategorie ubytování  ***+.