Vyhledávání

Kontakt

Na Sokolce

Sokolská 167 471 24 MIMOŇ

kontaktujte přednostně
tel. č. +420 739 166 690
Jako záložní čísla
+420 775 707 015
+420 603 827 069

sokolka@volny.cz

Informace o nás

Naše ubytování je v malém městečku Mimoň, v klidném prostředí, jež je součástí " Máchova kraje ", který svou malebností či romantikou osloví mnoho turistů. Nad městem se tyčí dominanta hradu Ralsko, který je častým cílem turistických výletů. V bývalém vojenském prostoru Ralsko se dochovala nezdevastovaná příroda, borové lesy, rybníky a spousta krásných zákoutí. Okolní lesy s vybudovanými cyklostezkami lákají mnoho zájemců. Městem Mimoň protéká řeka Ploučnice, která láká každý rok mnoho vodáků.

Ubytování se nachází ve velkém rodinném domě s vlastním vchodem, v klidné části města Mimoně, kolem kterého je velká zahrada s venkovním posezením. Samozřejmostí je parkování u objektu a úschovna kol. V domě máme k dispozici velký apartmán s dvěma ložnicemi až pro 8 osob s vlastním sociálním zařízením a kuchyní, a tři třílůžkové pokoje. K těmto pokojům je k dispozici sociální zařízení a kuchyňka na studenou kuchyni - káva, čaj atd. (RK,lednice, nádobí). Bližší info k vybavení rádi sdělíme). Celková kapacita ubytování je maximálně 15-17 míst . Ubytování je nedaleko centra města, vlakového a autobusového spojení. Najíst se můžete v několika restauracích, které jsou vzdáleny do 5min chůze, též jsou tu k dispozici dva  obchodní domy (Tesco,Penny). V objektu je k dispozici zdarma WIFI.

V celém objektu se NEKOUŘÍ !!!

 

 

Naše ceny za ubytování

Apartmán se samostatným pokojem, obývacím prostorem spojeným s kuchyní a vlastním sociální zařízením ( 6 -8 osob ), k dispozici máme také tři  třílůžkové pokoje ( 2-3 osoby), celková kapacita ubytování je 15 - 17 míst. K dispozici parkoviště, úschova kol, venkovní posezení .  Vhodné pro cyklisty, turisty a vodáky, vítáme však každého návštěvníka, který chce poznávat českolipsko nebo jenom přespat.  Kategorie ubytování  ***+. Na jaře 2024 proběhla modernizace nábytku a vybavení.